Yardım

Firma :   Kontra Dijital

Telefon : Vodafone : 542 - Diğer : 0850 333 0944

 

İşlemlerimi Nereden Takip Edebilirim ?Tüm işlemlerinizi http://panel.izleizlet.com adresi üzerinden takip edebilirsiniz. 

HD TV paketi nedir ?
HD TV Paketi Hande Kazanova ile burc yorumlarini, onlarca yemek tarifini, spor ve daha birçok videoyu izleyerek keyifli vakit geçirebileceği bir video izleme portalidir.

HdTv üyeliği nasıl gerçekleştirilir ?

Üyelik gerçekleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Vodafone Operatörü için Mobil internet bağlantısı sağlanmış cihaz üzerinden izleizlet.com adresine giriş yapıp cep telefonunuza gönderilen şifre girişi ve ETK Sözleşmesi için ''OKUDUM'' ve ''ONAYLIYORUM'' tıklaması yapılarak üyelik gerçekleştirebilirsiniz. 

Turkcell Operatörü için Mobil internet bağlantısı sağlanmış cihaz üzerinden m.
izleizlet.com adresine giriş yapıp kullanım sartlarının altında yer alan ''Onaylıyorum'' ve ''Tamam'' butonuna basarak üyelik gerçekleştirebilirsiniz. 

Turk Telekom Operatörü için Mobil internet bağlantısı sağlanmış cihaz üzerinden
 izleizlet.com adresine giriş yapıp kullanım sartlarının altında yer alan ''Onaylıyorum'' butonuna bastıktan sonra ekranda gelen şifreyi giriş yaparak ve ''Tamam'' butonuna basarak üyelik gerçekleştirebilirsiniz.

Turk Telekom için ; ''ABONE'' yazıp 4329 'a sms göndererek ve gelen Sms'i '' EVET'' şeklinde cevaplayarak servise aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

HD TV servisi üzerinden nasıl içerik indirilebilir/izlenebilir ?
Servisimiz yalnızca Mobil internet bağlantısı üzerinden hizmet vermektedir. Video indirme/izleme desteği sağlayan “cep telefonu” üzerinden Mobil internet bağlantısı sağlayarak içerik indirebilir/izleyebilirsiniz. Java işletim sisteminde içeriğiniz direkt olarak telefonunuza yüklenir. Android işletim sisteminde dilerseniz videoyu stream ederek izleyebilir yada telefonunuza indirebilirsiniz. IOS işletim sistemi dışarıdan kaynak kullanımına izin vermediği için yalnızca stream edilerek izlenebilir.

Herhangi bir sorun yaşadığımda nereden destek alabilirim ?
Herhangi bir sorun yaşadığınızda Vodafone operatörü için 542 numaralı çağrı merkezini arayabilir, Türk Telekom ve Turkcell operatörü için haftanın 7 günü 09:00 -20:00 saatleri arasında
0850 333 0944 numaralı çağrı merkezimizi arayarak canlı destek alabilirsiniz.

Servis üyeliği nasıl iptal edilir ?Servis üyeliğinizi iptal etmek için birden fazla yol tercih edilebilir.

· http://panel.izleizlet.com adresine giriş yaparak işlemler bölümünden iptal
· http://m.izleizlet.com adresine giriş yaparak paket işlemleri bölümünden iptal
· Turkcell ve Turk Telekom operatörü için 24 Saat boyunca 0850 333 0944 numaralı çağrı merkezimizi arayarak iptal

· IPTAL yazıp 4329’a sms göndererek iptal


Servis ücreti ne kadardır ve nasıl tahsil edilir ?

·HD TV servis ücreti Turk Telekom için tüm vergiler dahil aylık 30 TL dir. İptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenir. Turkcell için tüm vergiler dahil  aylik 19.99 TL’dir ve iptal edilmediği sürece her ay otomatik yenilenir. Vodafone için tüm vergiler dahil aylık 64 TL ve iptal edilmediği sürece aylık olarak yenilenir. 
· Ücretler abonesi olunan GSM operatörünün düzenleyeceği faturalar kanalı ile ya da ön ödemeli hatlardan “TL/Kr” miktarı düşülerek tahsil edilir.
· Haftalık paket ücreti hattınızdan tahsil edilemediği durumda servis hizmeti durdurulur ve hattınıza yeniden TL yüklediğinizde yüklenen TL üzerinden tahsil edilerek yeniden aktive edilir.

Sms BilgilendirmeleriHD TV servisi tüm kullanıcılarını “Abonelik başlangıcı, aylık yenilemeler, dondurulan üyeliğin yeniden aktive edilmesi ve iptal edilmesi” gibi durumlarda sms gönderimi gerçekleştirerek hemen bilgilendirir. Bilgilendirme mesajlarını almak istemiyorsanız, KAPAT yazıp 4329'a gönderebilirsiniz.
Cihaz ListesiServisimizi destekleyen cihazlara ait listeye ulaşmak için lütfen tıklayınız